„STAŇ SE SLÁDKEM na jeden den“ UVAŘ SI SVÉ VLASTNÍ PIVO

Splňte si svůj sen nebo splňte sen svým blízkým – stát se na jeden den sládkem. U nás v pivovárku Hasič v Bruntále to není nemožné.
Zažijete celý proces výroby piva z přírodních ingrediencí od začátku až do konce. Seznámíte se s recepturami, technologií, jednotlivými etapami přípravy a vaření (šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky) a surovinami v reálném procesu.
Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka.
Za 4-8 týdnů obdržíte Vaše vlastní pivo společně s fotodokumentací z průběhu vaření, zrání a stáčení Vašeho vlastního pivního výrobku.

Podrobnosti a podmínky:

Zážitkový den: dle dohody (pondělí – sobota) pouze v období září – květen nebo individuálně po domluvě
Čas zážitku: cca 10 hodni /čas je orientační závislý na technologickém procesu konkrétního piva/
Začátek zážitku: vaření začíná v 9 hodin a vaří se až do večera, pokud budete časově omezeni, můžete se sládkem trávit i méně času.
Pokud nebude domluveno jinak, vyzvedne Vás sládek před pivovarem před naší restaurací Hasičárna na ulici Ruská 1, v Bruntále v 9 hod. V případě zpoždění nás kontaktujte na tel.čísle: +420777655656 pan Hančil

Zážitek zahrnuje:

  • Aktivní účast na výrobě piva se sládkem v Pivovárku Hasič: zajímavosti o pivě, surovinách, postup vaření, technologie atd.
  • Degustace všech aktuálně uvařených piv a neomezená konzumace přímo z ležáckých tanků v průběhu celého dne. Na přivítanou wellcome drink pivní pálenky.
  • Pro pracující pomocníky je připraveno studené občerstvení a polední menu.
  • Při odchodu vzorky 4 ks pet láhví dle výběru aktuálních piv v nabídce (v případě vaření piva ve skupině je tento objem pro celou skupinu), originální pivní krýgl s logem našeho pivovaru Hasič, etikety, pivní tácky.
  • Po 4-8 týdnech 20 l originálního vámi uvařeného piva (v případě skupinového vaření objem piva je pro celou skupinu).
  • Hromadu nových zkušeností a zážitků a případně i motivací.

Speciální požadavky:

Sládkem na jeden den může být jen osoba starší 18-ti let
Doporučujeme si vzít náhradní pracovní oděv.
Rada sládka:
Vzhledem k náročné pracovní náplni a v rámci pivní degustace doporučujeme obstarat řidiče na odvoz domů, případně využít veřejných dopravních prostředků. Rádi Vám pomůžeme i s rezervací hotelů nebo ubytování v blízkosti pivovaru.
Auto je možno parkovat v areálu pivovaru.

Ceny zážitků:

1 osoba = 7.000 Kč
2 osoby = 8.800 Kč
3 osoby = 9.999 Kč
4 osoby = 11.999 Kč

Rezervaci zážitku „Sládkem na jeden den“ objednávejte minimálně měsíc předem na adrese info@pivovarhasic.cz, případně na tel. +420777655656 pan Hančil.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající poviven vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hod.

+420 739 600 000